Firma

Przedsiębiorstwo zostało założone przez Zofię i Czesława Ślepko w grudniu 1997 roku. Pierwsze kroki w działalności firmy, to sprzedaż art. biurowo-szkolnych. Przez lata firma rozwijała się i obsługiwała klientów od zaplecza, sprzedając opakowania i art. biurowe.

Informacje

Dążąc do uzyskania partnerstwa w biznesie umacniamy swoją pozycję na rynku opakowań, od lat oferując wysokiej jakości produkty w rozsądnych cenach. Z małej rodzinnej inwestycji, przekształciliśmy się w solidną firmę. Posiadamy 450 m2 magazynów, własne zaplecze logistyczno-trasportowe, oraz wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim stażem. Wszystko to pozwala nam bezkompromisowo konkurować na wielu płaszczyznach rynkowych.

Wieloletnia współpraca handlowa ukazuje zaufanie, jakim darzą nas dostawcy, oraz obsługiwane firmy, serwisy, sklepy, hurtownie i sieci handlowe. Firma dąży do nieustannego podnoszenia efektywności i konkurencyjności. Chcemy być jak najlepszym partnerem dla klientów, oferując wysokiej jakości produkty w rozsądnych cenach. Opieramy działania o najważniejsze dla firmy wartości, stanowiąc podstawą kultury przedsiębiorstwa, wyznaczamy kierunek naszego rozwoju.